Farbowanie i tonowanie włosów

W salonie La Beaute przy Jana Kazimierza w Warszawie proponujemy profesjonalne zabiegi koloryzacji i tonowania włosów najwyższej jakości kosmetykami Davines, Kerastase, Jean Paul Myne czy Loreal. Stosujemy najnowsze techniki farbowania oraz rozjaśniania włosów, dbając o to, aby zabieg był przede wszystkim bezpieczny i łagodny dla włosów oraz skóry głowy. Zabieg poprzedzony jest konsultacją, tak aby dobrać odpowiednią fryzurę jak i kolor dla danego kształtu twarzy jak i struktury włosów. W zależności od potrzeb stosujemy koloryzację jednotonową lub dwutonową. Wykonujemy również dekoloryzację, przy której istotnym elementem będzie również odpowiednia regeneracja włosów.

Koloryzacja wegańska Davines bez amoniaku – wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji włosów

Mając na względzie najwyższą jakość oferowanych usług stosujemy również bezpieczne kosmetyki wegańskie do koloryzacji bez amoniaku włoskiej marki Davines, o silnym działaniu antyoksydacyjnym, które doskonale kryją siwe włosy i zapewniają wyjątkowo intensywny, błyszczący kolor przez długi czas. Kosmetyki te o delikatnej formule pozbawione amoniaku pozwalają na bezwonną aplikację, dbając jednocześnie, aby włosy były odżywione i odpowiednio nawilżone.

Baleyage/refleksy oraz ombre/sombre

Oferta naszych usług fryzjerskich obejmuje również baleyage (balejaż) czyli farbowanie bądź rozjaśnianie pasemek włosów odpowiednio dobraną paletą kolorów tak, aby dodać całej fryzurze blasku, rozświetlić i odświeżyć oraz dodatkowo podkreślić jej charakter.

Wykonujemy również koloryzację metodą ombre – rozjaśnianie włosów na końcach, przyciemnianie u nasady, oraz bardziej subtelną metodą sombre która rozjaśnia włosy w sposób bardziej łagodny począwszy od nasady, dzięki czemu można uzyskać bardziej naturalny efekt.

Koloryzacja włosów Air Touch przy Jana Kazimierza na Woli

Air Touch w dosłownym tłumaczeniu mamy do czynienia z dotykiem powietrza. Już samo to może wzbudzić zainteresowanie .

W praktyce na włosach jest kilka odcieni, które płynnie przenikają się , a jeden odcień w drugi przechodzi bardzo miękko. Dzięki tej metodzie włosy zyskują optycznie znacznie większa objętość . 

Koloryzacja AirTouch jest wybierana ze względu na zalety, jakie daje.  

Wśród najważniejszych możemy wymienić:

  • Brak ograniczeń wiekowych: odpowiedni zarówno dla młodych, jak i dojrzałych pań.
  • Ostrożne rozjaśnianie włosów: nie cała objętość jest rozjaśniona i ufarbowana, a tylko wybrane pasma.
  • Wizualny wzrost objętości włosów: stworzony przez otrzymanie cienkich pasemek.
  • Efekt odmłodzenia: dzięki kontrastom kolorystycznym twarz staje się świeższa.
  • Odrost jest niewidoczny, co pozwala wydłużyć odstępy między wizytami u stylisty.

Jeszcze jakiś czas temu tego rodzaju farbowanie można było podziwiać głównie na stronach magazynów . Teraz koloryzacja Air Touch jest dostępna w naszym naszym salonie. Specjalizujemy się w tej nowoczesnej metodzie rozjaśniania włosów, serdecznie zapraszamy na konsultacje, aby specjalista dobrał odpowiedzią metodę rozjaśnienia do rodzaju i stanu Twoich włosów. 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia fryzjera damskiego w La Beaute przy Jana Kazimierza w Warszawie na Woli.