Usługi fryzjerskie – strzyżenie damskie z modelowaniem

Paniom, które chcą zmienić swoją fryzurę lub potrzebują jedynie podcięcia włosów dla zachowania ich zdrowia, proponujemy usługę strzyżenia włosów w salonie La Beaute, gdzie dbamy nie tylko o profesjonalne doradztwo i dobrą atmosferę, ale także o bezpieczną koloryzację włosów. W skład usługi wchodzi konsultacja i dobór odpowiedniej fryzury dla danego kształtu twarzy jak i struktury włosów, podstawowa pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami marki Loreal Paris, Kerastase lub Davines oraz strzyżenie z modelowaniem na szczotkę. Z cenami – w zależności od długości włosów – można zapoznać się w zakładce Cennik, zaś wizytę w wygodny sposób zarezerwować na naszej stronie online. 

Ważnym elementem wizyty w La Beaute przy Jana Kazimierza na Woli, jest zrozumienie potrzeb Klienta oraz indywidualne podejście, które ma na celu zapewnić jak najlepszy efekt końcowy, zgodny z oczekiwaniami. Polecamy także dostępne w naszej ofercie zabiegi regeneracyjne takie jak botox na włosy czy nawilżające – Olaplex. Nasza kadra śledzi zmieniające się trendy i podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach lub warsztatach, po to aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Klientek.

Bieżące efekty pracy naszych fryzjerek możesz na bieżąco śledzić na naszym profilu na Instagramie bądź Facebooku. Zapraszamy!