Na czym polega zabieg keratynowego prostowania włosów?

W czasie zabiegu fryzjer damski za pomocą prostownicy aplikuje do włosa niezbędny jego budulec jakim jest keratyna.  Istotne, aby temperatura była odpowiednio dobrana do kondycji naszych włosów, aby poprawnie wykonać zabieg. Tak wysoka temperatura pozwala na otwarcie łusek włosa, umożliwiając keratynie dogłębne wniknięcie i odbudowę ubytków w strukturze.

Keratynowe prostowanie włosów polecamy szczególnie osobom, które posiadają matowe, pozbawione witalności włosy, mające tendencję do puszenia się. Keratyna odżywi włosy, przywróci im blask oraz sprężystość i elastyczność. Z uwagi na to, że jest to zabieg dość czasochłonnny i zależny od długości oraz gęstości włosów, zalecamy wcześniejszą konsultację z fryzjerem. Ceny wahają się od 500 pln do 800 pln. Profesjonalnie wykonane prostowanie keratyną utrzymuje się na włosach około 5 miesięcy.

Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty usług naszego salonu zlokalizowanego na warszawskiej Woli przy ulicy Jana Kazimierza. Potrafimy zadbać nie tylko o włosy, wykonujemy także profesjonalny makijaż, a także zajmujemy się stylizacją paznokci. Aby być na bieżąco z efektami naszej pracy, zachęcamy do regularnego śledzenia profilu salonu La Beaute na Instagramie oraz Facebooku.