Cennik

Makijaż nude jest jednym z najchętniej wybieranych rodzajów makijażu na co dzień. Jest delikatny i subtelny, ma za zadanie podkreślić naturalne piękno kobiety i dodać cerze świeżości. To doskonały pomysł na make-up do pracy oraz na wyjścia okolicznościowe. Jego zaletami są lekkość, świeżość i i uniwersalność. Jest „niezauważalnym” makijażem jednocześnie podkreślającym wszystkie walory urody.

Czas zabiegu 1 godzina.

W tym makijażu zachowujemy umiar i unikamy przesady, powinien być dyskretny i elegancki, delikatnie podkreślać naszą urodę. Jego zadaniem jest rozświetlenie skóry, nadanie jej witalności i sprawienie, że twarz wygląda młodziej, jest pełna energii oraz przyciąga wzrok swoim zadbanym wyglądem.

Czas zabiegu 1 godzina.

Makijaż wieczorowy jest rodzajem makijażu okolicznościowego, który wykonuje się na specjalne okazje. Pozwala na użycie bardziej intensywnych barw oraz mocniejsze podkreślenie oczu i ust. Makijaż wieczorowy powinien być dostosowany do okazji, fryzury oraz stroju. Ogólnie powinien być mocniejszy od dziennego, tak aby był widoczny w sztucznym świetle.

Czas zabiegu 1 godzina.

W wizażu biznesowym korzystamy ze stałej, neutralnej gamy kolorystycznej, czyli stonowanych kolorów, dzięki którym w łatwy sposób podkreślimy atuty i zamaskujemy defekty urody. Harmonia stanowi podstawową zasadę makijażu w miejscu pracy. Zrównoważone podkreślenie kilku elementów twarzy pozwala nam wyglądać profesjonalnie i budzić zaufanie u rozmówców. Makijaż biznesowy to wizerunek, który nie zwraca na siebie uwagi ani intensywnością barw, ani też ilością zastosowanych kosmetyków.

Czas zabiegu 1 godzina.

Podstawą makijażu kobiety dojrzałej jest przede wszystkim świetne nawilżenie skóry. Odpowiedni make up powinien działać odmładzająco oraz sprawiać, że dojrzała cera będzie wyglądała na gładszą i jędrniejszą. Sprzymierzeńcami kobiety dojrzałej są umiar, róż, lekki rozświetlający podkład i naturalna gama kolorystyczna.

Czas zabiegu 1 godzina.

Oczyszczanie cery i pielęgnacja skóry to podstawa, od której powinny zacząć młode kobiety. Makijaż młodzieżowy przede wszystkim powinien być niewidoczny i niewulgarny. Idealnie sprawdzi się makijaż nude – mniej znaczy lepiej. Z takim makijażem każda młoda dziewczyna będzie czuła się bardzo kobieco i wyjątkowo bo czym jest makijaż jak nie podkreśleniem naturalnego piękna.

Czas zabiegu 45 minut.

Makijaż ślubny próbny jest sumą oczekiwań i ustaleń. Jest makijażem, który będzie wyglądał prawie identycznie, jak ten wykonany w dniu ślubu. Ważnym elementem jest dopasowanie makijażu do sukni i dodatków oraz rodzaju wybranej fryzury.

Czas zabiegu 2 godziny.

Jest to najważniejszy makijaż w życiu kobiety – jest kropką nad „I” przy całej stylizacji ślubnej.  Makijaż ślubny łączy cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Charakteryzuje go świeżość makijażu dziennego, a trwałość wieczorowego. Powinien przede wszystkim dodawać świetlistości i głównie podkreślać urodę, zamiast ją zmieniać. Panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny olśniewa, gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach. W kolorystyce makijażu ślubnego przeważają kolory pastelowe, odcienie nude, czerwień na ustach lub róż.

Czas zabiegu 2 godziny.

Jest to delikatna korekta niedoskonałości cery. Po makijażu twarz wygląda w pełni naturalnie, zostają zniwelowane oznaki zmęczenia i stresu przez co uzyskuje się efekt skorygowania i zmatowienia skóry przez długi czas.

Zdecydowanie mocno podkreśla rysy twarzy, dlatego bardzo ważne aby odpowiednio ją wymodelować. Wymagane jest maksymalne krycie za pomocą podkładu lub kamuflażu, dzięki temu skóra w świetle mocnych lamp wygląda idealnie. Makijaż ten eksponuje kształt oczu i ust oraz tuszuje wszelkie niedoskonałości.

Czas zabiegu 2 godziny.

Makijaż w stylu glamour to doskonały wybór zawsze wtedy, kiedy chcesz wyglądać klasycznie, elegancko i kobieco. Jest wprost idealny na wieczorowe wyjścia. Podobną stylistykę można zauważyć w wyborach hollywoodzkich gwiazd, również tych z dawnych lat, bo glamour nie wychodzi z mody i zawsze jest na miejscu.

Czas zabiegu 1 godzina.