Perfekcyjny makijaż na ślub

Jest to najważniejszy makijaż w życiu kobiety – jest kropką nad „I” przy całej stylizacji ślubnej. Makijaż ślubny łączy cechy makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego. Charakteryzuje go świeżość makijażu dziennego, a trwałość wieczorowego.  Powinien przede wszystkim dodawać świetlistości i głównie podkreślać urodę, zamiast ją zmieniać. Panna młoda powinna czuć się wyjątkowo, komfortowo i pięknie. Profesjonalny makijaż ślubny olśniewa, gwarantuje świetny wygląd w świetle dziennym, sztucznym, a także na filmie lub zdjęciach. W kolorystyce makijażu ślubnego przeważają kolory pastelowe, odcienie nude, róż lub czerwień na ustach.

Próbny makijaż ślubny

Próbny makijaż na ślub jest sumą oczekiwań i ustaleń. Jest makijażem, który będzie wyglądał prawie identycznie, jak ten wykonany w dniu ślubu. Ważnym elementem jest dopasowanie makijażu do sukni i dodatków oraz rodzaju wybranej fryzury.

Dopełnieniem idealnego wyglądu w tym szczególnym dniu jest fryzura ślubna. Zapraszamy do salonu La Beaute przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskiej Woli, gdzie czeka szeroka gama usług fryzjerskich, od modnych upięć, warkoczy, luźnych fal, poprzez strzyżenie, koloryzację oraz zabiegi pielęgnacyjne na włosy. Zadbamy także o dłonie i paznokcie przyszłej panny młodej oferując m.in. manicure hybrydowy. Nasze fryzjerki i makijażystki są otwarte na konsultacje, żeby zgrać idealnie wszystkie elementy stylizacji ślubnej, aby w tym ważnym dniu każda kobieta poczuła się wyjątkowo.