Oferta pielęgnacji stóp w La Beaute – pedicure hybrydowy bądź tradycyjny

Proponujemy zabieg pielęgnacji stóp polegający na nadaniu kształtu paznokciom, odsunięciu i wycięciu skórek, opracowaniu podeszwy i pięt, aplikacji peelingu na stopy oraz aplikacji olejku i kremu nawilżającego. Dodatkowo w trakcie zabiegu klient relaksuje się na fotelu z funkcja masażu. Do pielęgnacji stóp polecamy kwasy callus peel oraz masaż. Po odpowiedniej pielęgnacji możemy zaoferować pedicure hybrydowy z wykorzystaniem lakierów marki Opi i NCLA dostępnych w szerokiej gamie kolorów, bądź zaaplikować lakier z linii Infinite Shine OPI – lakierów o przedłużonej trwałości, utrzymujących się do 10 dni, które można usuwać zwykłym zmywaczem.


Pedicure tradycyjny z kwasami to innowacyjny, wieloetapowy zabieg którego wykonanie nie wymaga frezarki. Zabieg wykonany kwasami ma właściwości nie tylko upiększające, ale także lecznicze. Po zabiegu skóra pięt staje się gładka i miękka w dotyku, zabieg usuwa pęknięcia pięt.
Wykonujemy również pedicure japoński, który jak w przypadku manicure japońskiego. jest rodzajem pielęgnacji polecanym dla zniszczonych i kruchych paznokci u stóp, skutecznie wzmacniającym i wzbogacającym w składniki mineralne.

Masaż – ukojenie dla zmęczonych stóp

Masaż stóp to jeden z przyjemniejszych sposobów na relaks. Zabieg intensywnie pielęgnuje skórę stóp, nawilża i regeneruje, pobudza receptory, a dodatkowo jest to działanie leczniczo-profilaktyczne, które sprzyja procesom regeneracji i odnowy biologicznej.
Zabiegi pedicure oraz masażu stóp dostępne w salonie La Beaute przy ulicy Jana Kazimierza – Warszawa Wola.