Makijaż na każdą okazję w LaBeaute

Jest jednym z najchętniej wybieranych rodzajów makijażu na co dzień. Jest delikatny i subtelny , ma za zadanie podkreślić naturalne piękno kobiety i dodać cerze świeżości. To doskonały pomysł na make-up do pracy oraz na wyjścia okolicznościowe. Jego zaletami są lekkość, świeżość i uniwersalność. Jest „niezauważalnym” makijażem jednocześnie podkreślającym wszystkie walory urody. Doskonałym dopełnieniem makijażu będzie dobrze dobrana fryzura, sprawdź także co oferuje nasz fryzjer damski zlokalizowany przy Jana Kazimierza na Woli.

Subtelne podkreślenie urody – makijaż studniówkowy

Jest to bardzo naturalny makijaż z zastosowaniem neutralnych kolorów. Główną rolę odgrywa perfekcyjna cera, podkreślone kości policzkowe oraz wytuszowane rzęsy. Na życzenie Klientek możemy zaproponować również makijaż okolicznościowy z dojazdem, do wybranej lokalizacji w Warszawie i okolicach.

Makijaż sylwestrowy – dlaczego warto zainwestować w profesjonalny makijaż okolicznościowy?

Makijaż okolicznościowy dobieramy przede wszystkim do urody Klientki, tak aby podkreślał jej atuty. Zaletą wykonania makijażu w studio La Beaute jest jego trwałość, profesjonalna technika wykonania, wysokiej jakości kosmetyki oraz bezcenne oko doradcze naszej wizażystki, dzięki której powstanie makijaż, który odpowiednio wyeksponuje walory urody każdej Klientki i będzie zgodny z jej oczekiwaniami. Wykonanie makijażu poprzedzimy konsultacją oraz doradzimy jak odpowiednio przygotować skórę twarzy.

Makijaż na Sylwestra możemy wykonać z mniejszą lub większą dawką ekstrawagancji. Charakteryzuje się niepowtarzalnością w postaci wielu dodatków. Zapraszamy do kontaktu z naszym salonem fryzjerskim, oferujemy szereg zabiegów fryzjersko-kosmetycznych, które sprawią, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo, niezależnie od okazji.

Makijaż na Halloween

Nasz salon oferuje także oryginalne charakteryzacje na Halloween zarówno subtelne jak i te bardziej odważne, wyraziste przepełnione kolorami. Aby całość wyglądała jeszcze bardziej efektownie, zadbamy również o Twoje włosy, dobierając efekt do całości stylizacji. Jesteśmy otwarci na pomysły i dołożymy wszelkich starań aby Twój Halloween make up prezentował się wyjątkowo. Zapraszamy do kontaktu. Dokładne ceny stylizacji na Halloween znajdziecie Państwo w zakładce Cennik.