Perfekcyjny manicure hybrydowy – OPI, NCLA, Indigo

Zapraszamy na pielęgnację dłoni obejmująca nadanie kształtu paznokciom oraz odsunięcie i wycięcie skórek, aplikację wybranego lakieru hybrydowego marki OPI lub NCLA zakończoną olejkiem i kremem nawilżającym. Wykonujemy również zabieg usunięcia hybrydy, po którym możemy zaproponować wykonanie nowego manicure hybrydowego z wykorzystaniem trójstopniowego sytemu odżywczego na płytkę paznokcia marki OPI lub zabiegu regeneracji paznokci.

Manicure Infinite Shine OPI – trwały manicure bez użycia lampy UV

Dla Pań, które chcą uzyskać efekt żelowych paznokci bez użycia lampy UV, polecamy aplikację lakieru marki Opi o podwyższonej trwałości do 10 dni, który usuniemy zwykłym zmywaczem do paznokci. Świetnie sprawdzi się w sytuacjach kiedy chcesz mieć zadbane paznokcie, ale nie masz czasu na regularne wizyty u kosmetyczki. Baza zapewnia lakierowi bardzo dobrą przyczepność, jednocześnie oferując łatwość w aplikacji i usuwaniu, top zaś daje efekt połysku zabezpieczając lakier przed zarysowaniami. Dostępna szeroka gama kolorów dostępna w naszym salonie, trafi z pewnością w każde gusta.

Klasyka i nowoczesność – manicure hybrydowy french lub ombre

Polecamy również ponadczasową klasykę w postaci manicure francuskiego, czyli tzw. french, zarówno w wersji z lakierem hybrydowym, jak i zwykłym o przedłużonej trwałości. Jest to sposób na subtelne i eleganckie paznokcie z końcówką w stonowanych, jasnych barwach np. w kolorze białym lub w bardziej odważnych np. w kolorze złotym.

Doskonałą alternatywą dla manicure w stylu french stanowią wykonywane przez nasze manicurzystki nowoczesne paznokcie w subtelnym lub bardziej szalonym wydaniu – manicure ombre. Efekt ombre na paznokciach polega na cieniowaniu paznokci zazwyczaj przy pomocy dwóch kolorów, pozwalając na uzyskanie oryginalnego wyglądu paznokci. W tej metodzie stylizacji ważne jest, aby granica między kolorami była bardzo subtelna, praktycznie niezauważalna w formie łagodnego przejścia jednego koloru w drugi. Dowolność łączenia ze sobą kolorów powoduje, że można w tej stylizacji paznokci postawić zarówno na coś bardziej stonowanego łącząc ze sobą jasne kolory, jak i coś bardziej odważnego wybierając ciemniejsze lub bardziej soczyste, odważne kolory.

W ofercie La Beaute mamy także manicure japoński obejmujący aplikację pasty i pudru, które zawierają witaminy i wosk pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego, przeznaczony do kruchych i łamliwych paznokci. Zabieg ten ma na celu poprawę, wzmocnienie i regenerację paznokci, poprzez aplikację odpowiednich składników odżywczych wpływających pozytywnie na stan paznokci.

Zapraszamy na manicure w salonie La Beaute przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.