Strzyżenie męskie w La Beaute

W skład usługi fryzjerstwa męskiego wchodzi konsultacja i dobór odpowiedniej fryzury dla danego kształtu twarzy jak i struktury włosów, podstawowa pielęgnacja kosmetykami marki Loreal Paris oraz strzyżenie ze stylizacją włosów. Zachęcamy wszystkich Panów do wizyty w naszym salonie fryzjerskim La Beaute  przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie na Woli. 

Na Panie czeka bogata oferta usług fryzjerskich, stylizacji i przedłużania paznokci oraz makijażu na wszelkie okazje.

Pielęgnacja dłoni i stóp – manicure/pedicure męski

Dla panów chcących bardziej zadbać o dłonie i paznokcie oferujemy klasyczny zabieg manicure bądź pedicure, który polega na: zmiękczeniu i usunięciu skórek przypaznokciowych, skróceniu i opiłowaniu paznokci oraz wypolerowaniu ich płytek.

Tonowanie męskiej siwizny czyli jak zamaskować siwe włosy

Dostępna w naszym salonie usługa tononowania siwych włosów z męskiej lini Loreal Paris pozwala w naturalny sposób zapanować nad oznaką dojrzałości. Polega na dostosowaniu odpowiedniego odcienia i zatuszowaniu siwizny, aby włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie. 

Wiemy, że perfekcyjny wygląd jest szczególnie ważny podczas szczególnych uroczystości, spotkań biznesowych czy sesji zdjęciowych, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą makijażu, który w przypadku panów w dużej mierze ogranicza się głównie do zamaskowania ewentualnych niedoskonałości cery czy zmatowienia niektórych części twarzy, nadmiernie wydzielających sebum.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji wizyty poprzez naszą stronę internetową bądź telefonicznie.