Makijaż na każdą okazję – w studiu makijażu La Beauté
W salonie makijażu La Beauté wykonujemy make-up odpowiedni do wszelkich potrzeb, na co dzień i na wyjątkowe okazje. W ofercie mamy zarówno naturalny makijaż codzienny czy makijaż biznesowy, jak i wieczorowy – w tym studniówkowy czy sylwestrowy. Odrębny wątek naszej pracy stanowi make-up na potrzeby sesji fotograficznych, nagrań telewizyjnych oraz wystąpień publicznych. 

Szczególne znaczenie ma również dla nas makijaż ślubny – próbny i finalny, powstający już w tym najważniejszym dniu. Co ważne, dyskretny make-up o naturalnym wyglądzie oferujemy także panom, tak by znakomicie prezentowali się przed obiektywem aparatów oraz w oczach gości. 

Co wyróżnia ofertę salonu makijażu na Woli?

Dogodna lokalizacja naszego studia makijażu w rejonie ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli to zaproszenie do wizyty m.in. przed ważnym spotkaniem biznesowym albo wielkim wyjściem po pracy. Jednocześnie dbamy o kameralną atmosferę naszego salonu, tak by w komfortowych warunkach zarówno panie, jak i panowie mogli porozmawiać z ekspertami na temat własnego wyglądu. W każdej sytuacji znajdziemy dobry sposób na podkreślenie atutów urody i przesłonięcie jej niedoskonałości tak, by spełnić wszelkie oczekiwania klientki lub klienta.

KORZYSTAM Z PRODUKTÓW MAREK: