Doskonała regeneracja zniszczonych włosów – botox kosmetykami Jean Paul Mynè

Aby nasze Klientki mogły cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami, proponujemy profesjonalny zabieg Thermo Repair z wykorzystaniem kosmetyków marki Jean Paul Mynè, potocznie nazywany botoxem na włosy. Ten system leczenia włosów na bazie ceramidu, działa natychmiastowo, odbudowując warstwy keratynowe naszych włosów, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość.  Wykonywany przy użyciu sauny ozonowej której działanie określamy jako antybakteryjne i oczyszczające dla skóry głowy. Kuracja dedykowana zwłaszcza po częstej koloryzacji włosów czy zabiegach termicznych, jak intensywne suszenie czy prostowanie. Warto również wspomnieć, że wykonywany przez nas zabieg botoxu na włosy jest całkowicie wegański i nie testowany na zwierzętach.

Szeroka gama zabiegów regeneracyjnych na włosy w La Beaute przy Jana Kazimierza

Alternatywny zabiegiem odbudowującym zniszczone włosy jest regeneracja kosmetykami marki Davines. Usługa ta zawiera również saunę oraz modelowanie na szczotkę. Zapraszamy również do skorzystania z jednego z oferowanych przez nasz salon rytuałów poprawiających kondycję włosów marki Kèrastase: Natychmiastowy Efekt lub Intensywne Działanie. W zależności od potrzeb – po konsultacji fryzjerskiej i diagnozie włosa dobierzemy odpowiedni zabieg do Twoich włosów. Rytuał Kèrastase zawiera w sobie kąpiel z masażem skóry głowy, nałożenie koncentratu wraz z boosterem oraz teksturyzację. W razie potrzeby opcjonalnie wykorzystujemy również maskę na włosy oraz ozonoterapię. Dla niesfornych, puszących się włosów możemy zaproponować również zabieg odżywczy na włosy jakim jest keratynowe prostowanie włosów. Sprawdź!

Peeling skóry głowy – dla pobudzenia mieszków włosowych

Polecamy usługę Kèrastase polegającą na złuszczeniu i usunięciu martwego naskórka skóry głowy i odświeżeniu jej przy pomocy masażu. Dokładne oczyszczanie poprawia mikrokrążenie, pomaga zapanować nad problemami skóry głowy, jest nieodzownym elementem nowoczesnej pielęgnacji, aby nasza skóra była lepiej dotleniona. Peeling skóry głowy szczególnie polecamy osobom, które mają skórę przetłuszczającą się oraz stosują dużą ilość kosmetyków do stylizacji włosów.


Zapraszamy na zabiegi regeneracyjne włosów w salonie La Beaute zlokalizowanym przy ulicy Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.