Witam w salonie La BeautéWioleta Sylwestrzak

Nazywam się Wioleta Sylwestrzak. Jestem założycielką studia urody La Beauté, a zarazem profesjonalną makijażystką, związaną z branżą kosmetyczną od lat.

Moja droga zawodowa zaczęła się w znanej perfumerii. Miałam tam okazję nie tylko na bieżąco śledzić trendy w makijażu, ale także poszerzać wiedzę. Pomagały mi w tym szkolenia na temat pielęgnacji twarzy i ciała, organizowane m.in. przez marki Chanel, Dior i Sisley. Z kolei dzięki kursom firm Make Up For Ever, Nars, Smashbox i Urban Decay zgłębiałam tajniki make-upu. Wiele zawdzięczam też niezliczonym rozmowom z klientkami i klientami. Dzięki nim mogłam lepiej poznać ogromne zróżnicowanie oczekiwań i potrzeb, na które dziś staram się odpowiedzieć poprzez wieloaspektową ofertę salonu La Beauté.

Ukończyłam kursy z zakresu zaawansowanych technik makijażu na Pro Make Up Academy: Secrets of Make Up oraz Magic of Make Up, a także profesjonalny kurs przedłużania rzęs HairXtend. Wraz z moimi współpracownikami wykonuję makijaż na wszelkie okazje – dzienny, wieczorowy, ślubny czy okolicznościowy. Zapraszam także do skorzystania z naszych usług fryzjerskich oraz stylizacji paznokci. Pełną ofertę salonu prezentuje menu u góry strony.

La Beauté, najwyższa jakość usług fryzjersko-kosmetycznych na Woli

W trosce o znakomite i trwałe rezultaty, usługi studia La Beauté opieram wyłącznie na kosmetykach najwyższej jakości. Wiele z nich to produkty ekskluzywnych marek o światowej sławie, takich jak Chanel, Dior, Givenchy, Guerlain, Sisley, Estēe Lauder, Marc Jacobs czy YSL. Wykorzystuję także renomowane, wypróbowane przez profesjonalistów preparaty firm Anastasia, Becca, Benefit, Huda Beauty, Fenty Beauty, Too Faced, Sisley, Smashbox czy Urban Decay.

Zapraszam do zapisów przez pocztę elektroniczną, telefon albo serwis Booksy.

Zadzwoń do mnie: 503 426 566

Napisz email: kontakt@labeaute.com.pl

Do zobaczenia w studiu fryzjersko-kosmetycznym La Beauté przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli!